Windows 7 Manager indir
Windows Bakım ve Onarım

Windows 7 Manager Full Türkçe İndir

Windows 7 Manager Full Türkçe

Windows 7 Manager Full İndir

Windows 7 Manager Full programı içerdiği zengin özellikler sayesinde en iyi windows 7 hızlandırma programıdır. Kullanıcılarına sunmuş olduğu 40 üzeri windows 7 bakım ve onarım araçlarıyla bilgisayarınızın performansını önemli derecede yükseltebilirsiniz. Yazılımın detaylı özelliklerini aşağıdan takip edebilirsiniz.

Hızlandırıcı

Windows 7 Manager programının asıl amacı windows 7 ile gelen gereksiz, kullanılmayan bileşenleri ve sistem görevlerini iptal edebilmesidir. Siz farkında olmadan sisteminizin arka planında bir çok uygulama çalışmaktadır. Bu gereksiz uygulamaları tamamen sonlandırarak işletim sisteminizin daha rahat ve daha stabil çalışmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Gereksiz Dosyaları Temizleme

Kullanıcılarına gelişmiş disk temizleme imkanı sağlayan Windows 7 Manager programı disk içerisinde kullanılmayan geçici ve önemsiz dosyaları kolaylıkla listeleyerek temizleme işlemi yapabilmektedir.

Dosya ve Klasör Güvenliği

Bilgisayarınızda önemli dosyalar ve klasörler saklıyorsanız bu dosyaların güvenliğini sağlamak için yazılımın içerdiği şifreleme aracını kullanarak ilgili dosyalarınıza sizden başka kimsenin erişim yapmasını ve kopyalamasını engelleyebilirsiniz.

Genelde windows 7 performans sorunu yaşayanların tercih ettiği bu yazılım en iyi windows 7 bakım ve onarım programı olduğunu söyleyebilirim. Sisteminizin performansından memnun değilseniz hem sisteminizi hızlandıracak hemde güvenliğini sağlayacak olan bu yazılım tavsiyemizdir.

Not: Bilgisayarınıza indirdiğiniz klasör içerisinde Windows 7 Manager Türkçe Yama uygulaması mevcuttur.

İndirme Bağlantıları

İlk Yorum Yapan Siz Olun. Yorum Sayısı (0)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ashampoo WinOptimizer Full
Full Programlar
Ashampoo WinOptimizer Full Türkçe 2017 İndir

Ashampoo WinOptimizer Full Türkçe Ashampoo WinOptimizer Full Türkçe 2017 İndir Ashampoo WinOptimizer Full programı oldukça etkili windows bakım ve onarım yazılımıdır. Sisteminizi gereksiz dosya ve atıklardan kolayca kurtulmanıza ve bilgisayar performansını yüksek derecede hızlandırmanıza yardımcı olmaktadır. İçerisinde bulunan disk birleştirme, kullanılmayan dosyaları temizleme, bozuk kısayolları onarma, kaybolan dosyalarınızı geri getirme, …

Glary Utilities Pro indir
Windows Bakım ve Onarım
Glary Utilities Pro Full 5.84 Türkçe İndir

Glary Utilities Pro Full Türkçe İndir Glary Utilities Pro Full 5.84 Türkçe İndir Glary Utilities Pro Full programı windows sistemlerde kullanılan eniyi sistem bakım programı olarak bilinmektedir. Glarysoft Inc firması tarafından ücretli olarak satışı sunulan bu yazılım kullanıcılarına windows bakım ve onarım konusunda büyük kolaylık sağladığını söyleyebilirim. İçerdiği özellikler ve …

Advanced SystemCare Pro indir
Full Programlar
Advanced SystemCare Pro 10 Türkçe Full + Serial Key

Advanced SystemCare Pro Full İndir Advanced SystemCare Pro 10 Türkçe Full – Serial Key Gereksiz dosya temizleme ve bilgisayar hızlandırma alanında başarılı olan Advanced SystemCare Pro Full programıyla disk içerisindeki gereksiz atıkları ve boş yere çalışan uygulamaları sonlandırabilirsiniz. Türkçe dil seçeneği dahil toplam 32 dil seçeneğine yer veren bu programı …