Windows 7 Manager Full Türkçe İndir 5.1.9

Windows 7 Manager Full

Windows 7 Manager Full İndir

Windows 7 Manager Full programı içerdiği zengin özellikler sayesinde en iyi windows 7 hızlandırma programıdır. Kullanıcılarına sunmuş olduğu 40 üzeri windows 7 bakım ve onarım araçlarıyla bilgisayarınızın performansını önemli derecede yükseltebilirsiniz. Yazılımın detaylı özelliklerini aşağıdan takip edebilirsiniz.

Hızlandırıcı

Windows 7 Manager programının asıl amacı windows 7 ile gelen gereksiz, kullanılmayan bileşenleri ve sistem görevlerini iptal edebilmesidir. Siz farkında olmadan sisteminizin arka planında bir çok uygulama çalışmaktadır. Bu gereksiz uygulamaları tamamen sonlandırarak işletim sisteminizin daha rahat ve daha stabil çalışmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Gereksiz Dosyaları Temizleme

Kullanıcılarına gelişmiş disk temizleme imkanı sağlayan Windows 7 Manager programı disk içerisinde kullanılmayan geçici ve önemsiz dosyaları kolaylıkla listeleyerek temizleme işlemi yapabilmektedir.

Dosya ve Klasör Güvenliği

Bilgisayarınızda önemli dosyalar ve klasörler saklıyorsanız bu dosyaların güvenliğini sağlamak için yazılımın içerdiği şifreleme aracını kullanarak ilgili dosyalarınıza sizden başka kimsenin erişim yapmasını ve kopyalamasını engelleyebilirsiniz.

Genelde windows 7 performans sorunu yaşayanların tercih ettiği bu yazılım en iyi windows 7 bakım ve onarım programı olduğunu söyleyebilirim. Sisteminizin performansından memnun değilseniz hem sisteminizi hızlandıracak hemde güvenliğini sağlayacak olan bu yazılım tavsiyemizdir.

Not: Bilgisayarınıza indirdiğiniz klasör içerisinde Windows 7 Manager Türkçe Yama uygulaması mevcuttur.

İndirme Bağlantıları

İlk Yorum Yapan Siz Olun. Yorum Sayısı (0)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CCleaner Professional Logo
Windows Bakım ve Onarım
CCleaner Professional Full Türkçe İndir v5.38.6357

CCleaner Professional Full Türkçe İndir v5.38.6357 Piriform tarafında geliştirilerek satışa sunulan CCleaner Professional Full programı her bilgisayarda yüklü olması gereken bakım ve onarım programıdır. CCleaner bilgisayardaki geçici dosyaları, çerezleri temizleyebilir, kayıt defteri bakımı ve onarımı yaparak bilgisayarın hızını koruyarak verimini sağlayabilmektedir. Bu özelliklere ek olarak arka planda çalışan uygulamaları yönetebilir,

Ashampoo WinOptimizer Full
Full Program İndir
Ashampoo WinOptimizer Full Türkçe 2017 İndir

Ashampoo WinOptimizer Full Türkçe 2017 İndir Ashampoo WinOptimizer Full programı oldukça etkili windows bakım ve onarım yazılımıdır. Sisteminizi gereksiz dosya ve atıklardan kolayca kurtulmanıza ve bilgisayar performansını yüksek derecede hızlandırmanıza yardımcı olmaktadır. İçerisinde bulunan disk birleştirme, kullanılmayan dosyaları temizleme, bozuk kısayolları onarma, kaybolan dosyalarınızı geri getirme, sistem hatalarını giderme ve

Glary Utilities Pro indir
Windows Bakım ve Onarım
Glary Utilities Pro Full 5.84 Türkçe İndir

Glary Utilities Pro Full 5.84 Türkçe İndir Glary Utilities Pro Full programı windows sistemlerde kullanılan eniyi sistem bakım programı olarak bilinmektedir. Glarysoft Inc firması tarafından ücretli olarak satışı sunulan bu yazılım kullanıcılarına windows bakım ve onarım konusunda büyük kolaylık sağladığını söyleyebilirim. İçerdiği özellikler ve araçlar sayesinde dosya ve klasör şifreleme,