Windows 10 Pro Full Türkçe (ISO) İndir

Windows 10 Pro Full

Windows 10 Pro Full Türkçe (ISO) İndir

Windows sisteminin en yeni versiyonu olan Windows 10 Pro Full işletim sistemiyle bilgisayarınızı daha verimli ve daha güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Microsoft’un geçtiğimiz yıllarda indirmeye sunduğu Windows 10 Pro sistemi daha ilk günden milyonlarca kişinin indirdiğini ve memnun kaldıklarını duyurmuşlardır.

Windows 7 ve windows 8 gibi önceki sürümlerle yapılan karşılaştırma testlerine göre daha performanslı, daha yenilikçi ve daha stabil çalıştığı gözlemlenmiştir. Yapılan bu testler sonucu ve yeni eklenen özellikler sayesinde çalışmalarınızı ve iş akışlarını hızlandırabilirsiniz.

Windows 10 Pro sürümünün en iyi özelliklerinden birisi güncel driver paketine sahip olmasıdır. Bildiğiniz gibi bilgisayarımıza format attıktan sonra ekran kartı, ses kartı, modem ve wi-fi gibi sürücülerin driver dosyalarını CD/DVD üzerinden veya internetten indirmeye çalışıyorduk. Windows 10 sistemi bu işlemleri kurulum esnasında otomatik olarak yapabilmektedir.

Bu özelliğin yanı sıra yeni gelen başlat menüsü sayesinde bilgisayarınızda yüklü olan dosyalara ulaşmanız çok kolaydır. Arama kısmına disk içerisinde yer alan dosyanın adını veya bir kaç kelimesini yazarak saniyeler içerisinde ilgili dosyaya ulaşabilirsiniz. Güvenlik seviyesi yükseltilmiş ve modern arayüze sahip olan windows 10 sistemi hakkında aklınıza takılan tüm soruları yorum olarak bizlere yazarak kısa süre içerisinde destek alabilirsiniz.

Windows 10 için Sistem Gereksinimleri

İşlemci: 1 GHz ya da daha yüksek
Ram: 32 bit sürümü için 1 GB ve 64 bit için 2 GB
HardDisk alanı: 32 bit için en az 16 GB ve 64 bit için en az 20 GB
Ekran kartı: En az Microsoft DirectX 9 destekli olması gerekmektedir.

Windows 10 kurulumuna başladıktan sonra kurulum esnasında aktivasyon için istenilen ürün anahtarı kısmına aşağıda yer alan windows 10 pro ürün anahtarı kodlarını yazarak orjinal ve lisanslı windows 10 sistemine sahip olabilirsiniz.

Windows 10 Ürün Anahtarı

# 6P99N-YF42M-TPGBG-9VMJP-YKHCF
# 8N67H-M3CY9-QT7C4-2TR7M-TXYCV
# VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T

Daha fazlası ve alternatif yöntemler için Windows 10 Etkinleştirme (Aktivasyon Kodu) konumuza göz atabilirsiniz.

Konuda yer alan windows işletim sistemi eylül 2017 güncellemeler tamamlanmıştır. Aklınıza takılan tüm soru ve sorunlarınızı yorum olarak belirleyebilirsiniz.

emre dedi ki:

windows 10 sürümünü format atmadan kurabilirmiyim


PcDelisi dedi ki:

Bilgisayarımı yavaşlatmaz diyorsanız 3 tane farklı işletim sistemi de kurabilirsiniz.


İlk Yorum Yapan Siz Olun. Yorum Sayısı (2)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Windows XP Professional SP3 MSDN indir
Windows Sürümleri
Windows XP Professional SP3 MSDN Full ISO İndir

Windows XP Professional SP3 MSDN Full ISO İndir Windows XP Professional SP3 MSDN Full ISO, tüm güncellemeleri tamamlanmış format atmaya hazır işletim sistemidir. Herhangi bir modifiye yapılmamış orjinal MSDN ISO formatında indirerek 32 ve 64 bit seçeneğiyle bilgisayarınıza format atıp kurulumu yapabilirsiniz. Bir zamanların en popüler işletim sistemi olan Windows

Windows 7 Türkçe
Windows Sürümleri
17
Windows 7 Türkçe Full Orjinal ISO indir

Windows 7 Türkçe Full Orjinal ISO MSDN indir Microsoft tarafından hazırlanan Windows 7 Türkçe Full işletim sistemi en iyi ve en çok tercih edilen windows sistemlerinden birisidir. Tanıtımını yapmış olduğumuz windows 7 ultimate sistemi kesinlikle üçüncü parti yazılım içermemekle birlikle msdn orjinal versiyondur. Türkçe dil desteğine sahip olan bu sistemi