Windows 10 Aktivasyon
Lisanslama Programları
2

Windows 10 Etkinleştirme

Windows 10 Lisanslama

Windows 10 Etkinleştirme (Aktivasyon Kodu)

Bildiğiniz gibi Windows 10 işletim sistemi alt sistemlere göre etkinleştirme ve aktivasyon işlemi biraz zahmetli ve zaman alıcıdır. Sizlere önereceğim 2 farklı adım sayesinde kolayca windows 10 etkinleştirme işlemi yapabilirsiniz. Bu yöntemleri aşağıdan takip edebilirsiniz.

Windows 10 Etkinleştirme Kodu

Windows 10 kurulumu veya yükseltme esnasında ürün anahtarı kullanmadıysanız klavye üzerinden windows tuşu + I komutu ile ayarlar, güncelleştirme ve güvenlik üzerinden ürün anahtarını değiştir linkine tıklayarak windows 10 full indir konumuzda yer alan orjinal windows 10 ürün anahtarlarını kullanarak etkinleştirme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Windows 10 Ürün Anahtarı Değiştirme

Windows 10 Lisanslama Programı

En çok tercih edilen yöntemlerden birisi ise, KMSpico adı altına ücretsiz olarak indirilmeye sunulan bu yazılımla sadece bir kaç adımda lisanslama işlemleri yapabilirsiniz. Bunun için ilk olarak windows 10 kmspico yazılımını indirip çalıştırdıktan sonra karşınıza gelen ekranda windows butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatarak orjinal olarak kullanabileceğiniz windows 10 işletim sistemine sahip olabilirsiniz.

Konumuz buraya kadardır. Windows 10 lisanslama ve etkinleştirme konusunda yaşadığınız tüm soru ve sorunlarınızı bu konu altında yorum bırakarak bizlerden kısa süre içerisinde destek alabilirsiniz.

Daha önce windows 10 lisanslama programı olarak KMSAuto Pro Net programını kullanıyordum biraz zahmetliydi. Şimdi sitenizden kmspico yazılımını indirdim kullanımı gayet kolaymış. Teşekkür ederim.

İlk Yorum Yapan Siz Olun. Yorum Sayısı (2)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaspersky Internet Security Aktivasyon
Lisanslama Programları
Kaspersky Internet Security Etkinleştirme Kodu 2018

Kaspersky Internet Security Etkinleştirme Kodu Kaspersky Internet Security Etkinleştirme Kodu 2018 Kaspersky Internet Security Etkinleştirme ve Aktivasyon uygulaması sayesinde lisansınızı her zaman için güncel tutabilirsiniz. Sizlere 2 farklı yöntemle Kaspersky Internet Security lisanslama programını ve key dosyasını vereceğim. Bu dosyalarla lisans sürenizi saniyeler içerisinde uzatabilir veya sürekli lisans sıfırlama işlemi …

kmspico indir
Lisanslama Programları
2
KMSpico Full 10.2.0 İndir (Aktivasyon Programı)

KMSpico Full İndir KMSpico Full 10.2.0 İndir (Aktivasyon Programı) KMSpico Full programı office lisanslama ve windows lisanslama işlerinde kullanabileceğiniz oldukça başarılı programlardan birisidir. Kurulum gerektirmeden tek tık ile çalıştırarak deneme sürümünde kullandığınız microsoft ürünlerini veya windows işletim sistemlerini zahmetsizce lisanslayıp aktivasyon işlemleri yapabilirsiniz. Yeni sürümle birlikte windows 10 sistemi ve …

Office 2016 Etkinleştirme
Lisanslama Programları
2
Office 2016 Kolay Lisanslama Programı

Office 2016 Lisanslama Office 2016 Kolay Lisanslama Programı Office 2016 lisanslama ve kolay aktivasyon yazılımı sayesinde saniyeler içerisinde office 2016 sürümünü lisanslama işlemi yaparak orjinal gibi kullanabilirsiniz. Bildiğiniz gibi alt sürümlere göre office 2016 versiyonunu lisanslama işlemi oldukça zahmetlidir. Özellikle windows 10 işletim sistemini kullananların yaşadığı bu sorunu sadece bir kaç …