Recuva Full Türkçe İndir v1.53.1087 (Tüm Sürümler)

Recuva Full İndir

Recuva Full Türkçe İndir v1.53.1087 (Tüm Sürümler)

Recuva Full programı silinen dosyaları geri getirebilen çok güçlü bir veri kurtarma programıdır. Professional, Business, Technician sürümleriyle indireceğiniz bu programla bilgisayar, geri dönüşüm kutusu, dijital kamera, iPod ve MP3 çalarınızdan yanlışlıkla sildiğiniz herhangi bir dosyayı eksiksiz güvenli bir şekilde geri getirebilirsiniz.

Derin tarama özelliği sayesinde silinen programları bir kaç dakika içerisinde listeleyebilirsiniz. Çıkan sonuçlar doğrultusunda veri kurtarma işlerinize büyük kolaylık sağlayabilirsiniz. Ayrıca silinen fotoğraflarınızı önizleme yaparak kurtarabilirsiniz.

recuva türkçe

Recuva İçeriğinde Neler Var?

# Professional / Business / Technician Sürümleri
# Geliştirilmiş Ext4 ve Ext3 dosya sistemi desteği
# Geliştirilmiş Fat32 bölüm dosyası taraması
# Geliştirilmiş sürücü ve bölüm algılama
# Gelişmiş klavye dolaşımı
# Küçük GUI iyileştirmeleri
# Küçük hata düzeltmeleri

Crack ve Lisanslama

Kurulumu bitirdikten sonra lisanslama işlemini yapmak için RK98-Q4JY-BS5M-9KKH-A44C serial key kodunu kullanabilir ve isim kısmına Türkçe karakter kullanmadan istediğinizi yazabilirsiniz. Alternatif olarak recuva key generator dosyasını çalıştırabilirsiniz.

Türkçe dil seçeneği dahil 37+ dilde destek verebilen Recuva veri kurtarma konusunda başarılı bir program olduğunu söyleyebilirim. Silinen dosyalarınızı güvenli ve eksiksiz getirmek istiyorsanız Recuva programını denemelisiniz. Tüm sürümleri içermektedir.

İndirme Bağlantıları

İlk Yorum Yapan Siz Olun. Yorum Sayısı (2)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir