Office 2016 Pro Plus
Full Programlar
4

Office 2016 Pro Full İndir

Office 2016 Full

Office 2016 Pro Plus Türkçe Full + Aktivasyon Paketi

Microsoft’un en kapsamlı program ağına sahip Office 2016 Full serisi indirilmeye sunuldu, programı Office 2016 Pro Plus yazılımını Türkçe full olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. 2016 versiyonu diğer sürümlere göre ortak çalışma alanları da sağlamaktadır. İsterseniz biraz Pro Plus’ı inceleyelim.

Office 2016 Özellikleri

Vazgeçilmezleri olan PowerPoint, Word ve Excel’i de yine içinde bulunduruyor, üstelik daha kolay kullanımlarıyla. Office 2016 serisinde ek olarak OneNote, Publisher Access ve Outlook’ da güncellenmiş sürümleriyle sizlerle buluşuyor.

Bilgisayarların yanı sıra mobil cihazlar ve tabletlerde de kullanılabilen Office Online; arkadaşlarınızla ortak çalışmanıza destek olacak, Online olarak depoladığınız belgeleri; düzenlemek, görüntülemek ve çalışma arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak inceleyebilmenizi sağlayacaktır. Ayrıca diğer sürümlere göre Online depoladığınız belgelere arkadaşlarınız başka ağlardan ulaşabilecek ve düzenleyebilecekler, bilgisayarınızda hazırladığınız dosyaları, bilgisayarınız elinizde olmasa bile; seyahat halindeyken telefonunuz aracılığı ile ulaşacaksınız.

Office 2016 Pro Plus serisinde bir diğer kolaylık ise, Word, Excel, PowerPoint gibi programları daha kolay kavramak ve öğrenmek için ara yüze “Göster” kutusu eklenmiş, bu kutuya aklınıza takılan soruları yazdığınızda, Office size nasıl yapacağınızı anlatacaktır. Ayrıca Microsoft temelli arama motoru Bing’de programlara entegre edilmiş. Herhangi bir dosyayı okuduğunuz sırada, yazılar hakkında kısa bilgiler ekranda belirir ve aklınızda soru işareti kalmasını engeller.

Office 2016 tanıtımı bu kadardır. Aşağıdaki indirme linklerinden son sürümü bilgisayarınıza indirerek dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Bilgisayarınıza indirdiğiniz dosyaların içerisinde office 2016 aktivasyon dosyası mevcuttur. Herhangi bir sorunda Office 2016 Kolay Lisanslama konumuza giderek saniyeler içinde office 2016 yazılımını lisanslama işlemi yapabilirsiniz.

İndirme Bağlantıları

İlk Yorum Yapan Siz Olun. Yorum Sayısı (4)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hide ALL IP Full
Full Programlar
Hide ALL IP Full Türkçe İndir v2017.07

Hide ALL IP Full İndir Hide ALL IP Full Türkçe İndir v2017.07 Hide ALL IP Full programı en iyi IP gizleme yazılımıdır. İnternette anonim olarak gezinerek kimlik hırsızlığı önlemek ve hacker saldırılarından korunmak için kullanabileceğiniz en iyi IP gizleme programlarından birisidir. Kullanıcılarına Dünya genelinde 60 ülkenin ip aralığını sunarak farklı …

Ashampoo WinOptimizer Full
Full Programlar
Ashampoo WinOptimizer Full Türkçe 2017 İndir

Ashampoo WinOptimizer Full Türkçe Ashampoo WinOptimizer Full Türkçe 2017 İndir Ashampoo WinOptimizer Full programı oldukça etkili windows bakım ve onarım yazılımıdır. Sisteminizi gereksiz dosya ve atıklardan kolayca kurtulmanıza ve bilgisayar performansını yüksek derecede hızlandırmanıza yardımcı olmaktadır. İçerisinde bulunan disk birleştirme, kullanılmayan dosyaları temizleme, bozuk kısayolları onarma, kaybolan dosyalarınızı geri getirme, …

Corel VideoStudio Pro X10 indir
Full Programlar
Corel VideoStudio Pro X10 Full Türkçe v20 İndir

Corel VideoStudio Pro X10 Full Türkçe İndir Corel VideoStudio Pro X10 Full Türkçe v20 İndir Corel VideoStudio Pro X10 Full programı çok fonksiyonlu olarak kullanabileceğiniz kaliteli video düzenleme programıdır. İçerdiği eşsiz özellikleri sayesinde video dosyanızı parçalar haline dönüştürerek kolay bir şekilde düzenleme çalışması yapabilirsiniz. Video düzenleme esnasında istenmeyen kısımları kesebilir, …