Office 2016 Pro Plus Türkçe Full + Aktivasyon İndir

Office 2016 Full

Office 2016 Pro Plus Türkçe Full + Aktivasyon Paketi

Microsoft’un en kapsamlı program ağına sahip Office 2016 Full serisi indirilmeye sunuldu, programı Office 2016 Pro Plus yazılımını Türkçe full olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. 2016 versiyonu diğer sürümlere göre ortak çalışma alanları da sağlamaktadır. İsterseniz biraz Pro Plus’ı inceleyelim.

Office 2016 Özellikleri

Vazgeçilmezleri olan PowerPoint, Word ve Excel’i de yine içinde bulunduruyor, üstelik daha kolay kullanımlarıyla. Office 2016 serisinde ek olarak OneNote, Publisher Access ve Outlook’ da güncellenmiş sürümleriyle sizlerle buluşuyor.

Bilgisayarların yanı sıra mobil cihazlar ve tabletlerde de kullanılabilen Office Online; arkadaşlarınızla ortak çalışmanıza destek olacak, Online olarak depoladığınız belgeleri; düzenlemek, görüntülemek ve çalışma arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak inceleyebilmenizi sağlayacaktır. Ayrıca diğer sürümlere göre Online depoladığınız belgelere arkadaşlarınız başka ağlardan ulaşabilecek ve düzenleyebilecekler, bilgisayarınızda hazırladığınız dosyaları, bilgisayarınız elinizde olmasa bile; seyahat halindeyken telefonunuz aracılığı ile ulaşacaksınız.

Office 2016 Pro Plus serisinde bir diğer kolaylık ise, Word, Excel, PowerPoint gibi programları daha kolay kavramak ve öğrenmek için ara yüze “Göster” kutusu eklenmiş, bu kutuya aklınıza takılan soruları yazdığınızda, Office size nasıl yapacağınızı anlatacaktır. Ayrıca Microsoft temelli arama motoru Bing’de programlara entegre edilmiş. Herhangi bir dosyayı okuduğunuz sırada, yazılar hakkında kısa bilgiler ekranda belirir ve aklınızda soru işareti kalmasını engeller.

Office 2016 tanıtımı bu kadardır. Aşağıdaki indirme linklerinden son sürümü bilgisayarınıza indirerek dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Bilgisayarınıza indirdiğiniz dosyaların içerisinde office 2016 aktivasyon dosyası mevcuttur. Herhangi bir sorunda Office 2016 Kolay Lisanslama konumuza giderek saniyeler içinde office 2016 yazılımını lisanslama işlemi yapabilirsiniz.

İndirme Bağlantıları

İlk Yorum Yapan Siz Olun. Yorum Sayısı (6)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Betternet indir
Full Program İndir
Betternet Full İndir v3.11 (IP Gizleme)

Betternet Full İndir v3.11 Betternet Full programı Android ve Windows kullanıcılarının sürekli tercih ettiği VPN, ip gizleme ve proxy programıdır. İnternet üzerinden anonim olarak ip adresinizi gizleyip güvenli bir şekilde gezinti sağlayabilirsiniz. Kolay kuruluma ve kullanıma sahip olan Betternet programıyla yapmanız gereken tek şey herhangi bir ülkeyi seçerek “connect” butonuna

Nero 7 Premium İndir
Full Program İndir
Nero 7 Premium Full Türkçe İndir v7.11

Nero 7 Premium Full Türkçe İndir v7.11 Nero 7 Premium Full, Türkçe dil seçeneğine sahip kullanımı kolay CD/DVD yazma ve yedek alma programıdır. Nero yazılımlarının arasında en çok tercih edilen Nero 7 Premium sürümü gerek kullanım kolaylığı, gerek çok sayıda pratik özellikleriyle en kararlı versiyon olduğunu söyleyebilirim. Nero programıyla dijital

PowerISO İndir
Full Program İndir
PowerISO Full Türkçe İndir v7.0

PowerISO Full Türkçe İndir v7.0 PowerISO Full programı ISO/BIN resim ve imaj dosyaları oluşturmanıza, ayıklamanıza, sıkıştırmanıza, düzenlemenize, dönüştürmeye ve dahili sanal sürücüyle bu dosyaları yazdırmanıza yardımcı olan güçlü bir iso dosyası açma ve dosya sıkıştırma aracıdır. ISO ve BIN dosyaları da dahil olmak üzere hemen hemen tüm CD/DVD/BD dosyalarını açabilir