Office 2010 Pro Plus Full Türkçe İndir

Office 2010 Pro Full

Office 2010 Pro Plus Full Türkçe 32×64 Bit İndir

Microsoft tarafından 2010 yılında hazırlanan Office 2010 Pro Plus Full programı kullanım kolaylığı ve gelişmiş özellikleri sayesinde en çok tercih edilen office programları arasında yerini korumaktadır. Öğrencilerin ve ofis ortamında çalışma yapanların ilk tercih ettiği bu sürüm sayesinde işlerinizi büyük oranda hızlandırabilirsiniz.

Office 2010 Professional İçeriği

Kurulum esnasında Word, PowerPoint, Excel, Outlook, OneNote, Access ve Publisher gibi 16 farklı uygulamayı isteğenize bağlı olarak kurulumunu yapabilirsiniz. Bu uygulamaların özelliklerini aşağıdan takip edebilirsiniz.

1-) Word uygulamasını yükleyerek belge ve döküman hazırlama çalışmaları yapabilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz belgelerin çıktısını Ctrl + P komutuyla sadece bir tıklamayla alabilirsiniz.
2-) Excel uygulamasıyla pratik bir şekilde tablolar oluşturabilir veya elinize bulunan elektronik tablolar üzerinde dilediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz.
3-) Onenote aracı oldukça başarılı bir not tutma yazılımıdır. Bu araç sayesinde belirleyeceğiniz tarih ve saat aralıklarlarında not kaydetme işlemi yapabilirsiniz.
4-) Outlook aracıyla birden fazla olan e-posta hesaplarınızı tek çatı altında toplayabilir, dilediğiniz e-posta üzerinden mail gönderebilir ve alabilirsiniz.
5-) Powerpoint genelde öğrencilerin tercih etmiş olduğu kullanışlı bir sunum hazırlama uygulamasıdır. Powerpoint özelliğini aktif ederek zahmetsizce sesli sunumlar oluşturabilirsiniz.

Konuda yer alan office 2010 programı aralık 2017 tarihine kadar olan tüm güncelleştirmeleri tamamlanmış olup x32, x64 ve x86 bit işletim sistemlerinde sorunsuz kullanılabilmektedir. Kurulum esnasında ürün anahtarı istemesi durumunda aşağıdaki vermiş olduğumuz orjinal office 2010 ürün anahtarı numaralarını kullanarak lisanslama işlemini yapabilirsiniz.

Office 2010 Ürün Anahtarı

# 76XCJ-YMH2W-YQQV6-XX76X-QK3K7
# 6QFDX-PYH2G-PPYFD-C7RJM-BBKQ8
# YHDT7-WPQX9-BCYDM-6VJ9K-KRDMW
# TVFJ7-76TR7-HHCKT-QQFJR-8KTTD
# V7QKV-4XVVR-XYV4D-F7DFM-8R6BM

Office 2010 yazılımıyla yaşadığınız tüm soru ve sorunlarınızı bu konu altında yorum bırakarak bizlerden destek alabilirsiniz. Office 2010 sürümünden memnun kalmamanız durumunda office 2016 full konumuz üzerinden güncel ve yeni versiyonunu indirebilirsiniz.

İndirme Bağlantıları

seydi dedi ki:

En iyi office programı bana göre 2010 sürümüdür. Paylaşım güzel teşekkürler


İlk Yorum Yapan Siz Olun. Yorum Sayısı (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nero 7 Premium İndir
Full Program İndir
Nero 7 Premium Full Türkçe İndir v7.11

Nero 7 Premium Full Türkçe İndir v7.11 Nero 7 Premium Full, Türkçe dil seçeneğine sahip kullanımı kolay CD/DVD yazma ve yedek alma programıdır. Nero yazılımlarının arasında en çok tercih edilen Nero 7 Premium sürümü gerek kullanım kolaylığı, gerek çok sayıda pratik özellikleriyle en kararlı versiyon olduğunu söyleyebilirim. Nero programıyla dijital

PowerISO İndir
Full Program İndir
PowerISO Full Türkçe İndir v7.0

PowerISO Full Türkçe İndir v7.0 PowerISO Full programı ISO/BIN resim ve imaj dosyaları oluşturmanıza, ayıklamanıza, sıkıştırmanıza, düzenlemenize, dönüştürmeye ve dahili sanal sürücüyle bu dosyaları yazdırmanıza yardımcı olan güçlü bir iso dosyası açma ve dosya sıkıştırma aracıdır. ISO ve BIN dosyaları da dahil olmak üzere hemen hemen tüm CD/DVD/BD dosyalarını açabilir

Vso Downloader Ultimate indir
Full Program İndir
Vso Downloader Ultimate Full İndir v5.0.1.51

Vso Downloader Ultimate Full Türkçe İndir Vso Downloader Ultimate Full programı en çok tercih edilen youtube video indirme programıdır. Bilgisayarınızı yormadan arka planda sessizce çalışan bu yazılımla Youtube, Metacafe, Vimeo ve Dailymotion gibi sitelere bağlandığınızda izlediğiniz videonun altında bulunan “Videoyu indir” butonuna tıklayıp ilgili videoyu indirmeye başlayabilirsiniz. Türkçe dil seçeneği