Office 2010 Pro Plus indir
Full Programlar

Office 2010 Pro Plus Full İndir

Office 2010 Pro Plus Full

Office 2010 Pro Plus Full Türkçe 32×64 Bit İndir

Microsoft tarafından 2010 yılında hazırlanan Office 2010 Pro Plus Full programı kullanım kolaylığı ve gelişmiş özellikleri sayesinde en çok tercih edilen office programları arasında yerini korumaktadır. Öğrencilerin ve ofis ortamında çalışma yapanların ilk tercih ettiği bu sürüm sayesinde işlerinizi büyük oranda hızlandırabilirsiniz.
Office 2010 Professional İçeriği
Kurulum esnasında Word, PowerPoint, Excel, Outlook, OneNote, Access ve Publisher gibi 16 farklı uygulamayı isteğenize bağlı olarak kurulumunu yapabilirsiniz. Bu uygulamaların özelliklerini aşağıdan takip edebilirsiniz.

1-) Word uygulamasını yükleyerek belge ve döküman hazırlama çalışmaları yapabilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz belgelerin çıktısını Ctrl + P komutuyla sadece bir tıklamayla alabilirsiniz.
2-) Excel uygulamasıyla pratik bir şekilde tablolar oluşturabilir veya elinize bulunan elektronik tablolar üzerinde dilediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz.
3-) Onenote aracı oldukça başarılı bir not tutma yazılımıdır. Bu araç sayesinde belirleyeceğiniz tarih ve saat aralıklarlarında not kaydetme işlemi yapabilirsiniz.
4-) Outlook aracıyla birden fazla olan e-posta hesaplarınızı tek çatı altında toplayabilir, dilediğiniz e-posta üzerinden mail gönderebilir ve alabilirsiniz.
5-) Powerpoint genelde öğrencilerin tercih etmiş olduğu kullanışlı bir sunum hazırlama uygulamasıdır. Powerpoint özelliğini aktif ederek zahmetsizce sesli sunumlar oluşturabilirsiniz.

Konuda yer alan office 2010 programı ağustos 2017 tarihine kadar olan tüm güncelleştirmeleri tamamlanmış olup x32, x64 ve x86 bit işletim sistemlerinde sorunsuz kullanılabilmektedir. Kurulum esnasında ürün anahtarı istemesi durumunda aşağıdaki vermiş olduğumuz orjinal office 2010 ürün anahtarı numaralarını kullanarak lisanslama işlemini yapabilirsiniz.
Office 2010 Ürün Anahtarı
# 76XCJ-YMH2W-YQQV6-XX76X-QK3K7
# 6QFDX-PYH2G-PPYFD-C7RJM-BBKQ8
# YHDT7-WPQX9-BCYDM-6VJ9K-KRDMW
# TVFJ7-76TR7-HHCKT-QQFJR-8KTTD
# V7QKV-4XVVR-XYV4D-F7DFM-8R6BM

Office 2010 yazılımıyla yaşadığınız tüm soru ve sorunlarınızı bu konu altında yorum bırakarak bizlerden destek alabilirsiniz. Office 2010 sürümünden memnun kalmamanız durumunda office 2016 full konumuz üzerinden güncel ve yeni versiyonunu indirebilirsiniz.

İndirme Bağlantıları

İlk Yorum Yapan Siz Olun. Yorum Sayısı (0)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hide ALL IP Full
Full Programlar
Hide ALL IP Full Türkçe İndir v2017.07

Hide ALL IP Full İndir Hide ALL IP Full Türkçe İndir v2017.07 Hide ALL IP Full programı en iyi IP gizleme yazılımıdır. İnternette anonim olarak gezinerek kimlik hırsızlığı önlemek ve hacker saldırılarından korunmak için kullanabileceğiniz en iyi IP gizleme programlarından birisidir. Kullanıcılarına Dünya genelinde 60 ülkenin ip aralığını sunarak farklı …

Ashampoo WinOptimizer Full
Full Programlar
Ashampoo WinOptimizer Full Türkçe 2017 İndir

Ashampoo WinOptimizer Full Türkçe Ashampoo WinOptimizer Full Türkçe 2017 İndir Ashampoo WinOptimizer Full programı oldukça etkili windows bakım ve onarım yazılımıdır. Sisteminizi gereksiz dosya ve atıklardan kolayca kurtulmanıza ve bilgisayar performansını yüksek derecede hızlandırmanıza yardımcı olmaktadır. İçerisinde bulunan disk birleştirme, kullanılmayan dosyaları temizleme, bozuk kısayolları onarma, kaybolan dosyalarınızı geri getirme, …

Corel VideoStudio Pro X10 indir
Full Programlar
Corel VideoStudio Pro X10 Full Türkçe v20 İndir

Corel VideoStudio Pro X10 Full Türkçe İndir Corel VideoStudio Pro X10 Full Türkçe v20 İndir Corel VideoStudio Pro X10 Full programı çok fonksiyonlu olarak kullanabileceğiniz kaliteli video düzenleme programıdır. İçerdiği eşsiz özellikleri sayesinde video dosyanızı parçalar haline dönüştürerek kolay bir şekilde düzenleme çalışması yapabilirsiniz. Video düzenleme esnasında istenmeyen kısımları kesebilir, …