Kaspersky Internet Security Etkinleştirme Kodu 2018

Kaspersky Internet Security Key Dosyası

Kaspersky Internet Security Etkinleştirme Kodu 2018

Kaspersky Internet Security Etkinleştirme ve Aktivasyon uygulaması sayesinde lisansınızı her zaman için güncel tutabilirsiniz. Sizlere 2 farklı yöntemle Kaspersky Internet Security lisanslama programını ve key dosyasını vereceğim. Bu dosyalarla lisans sürenizi saniyeler içerisinde uzatabilir veya sürekli lisans sıfırlama işlemi yaparak lisansınızı her ay sıfırlayıp 30 gün trial olarak kullanabilirsiniz. Şunu bilmenizi isterim ki trial lisansta herhangi bir kısıtlaması söz konusu değildir.

Kaspersky Reset Trial Kullanımı

Bildiğiniz gibi Kaspersky güvenlik şirketi ürünlerine ücretsiz 30 gün deneme lisansı vermektedir. 30 gün sonra deneme lisansı sona erdiğinde Kaspersky reset trial uygulamasını çalıştırarak önce reset activation butonuna sonra save activation butonuna tıklayıp +30 gün daha yasal lisans alabilirsiniz. Bu yöntem üzerinden istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Yalnız bu yöntemi kullanmadan önce mutlaka kendini koruma özelliğini devredışı bırakmanız gerekmektedir.

Kaspersky Internet Security Key Dosyası

Lisans süresini 1 veya 2 yıl uzatmak için 03 Şubat 2018 tarihli güncel Kaspersky Internet Security Key Dosyasını indirdikten sonra internet bağlantınızı keserek yazılımın ana penceresinde bulunan lisans yönet linki üzerinden kullanmakta olduğunuz lisansı silerek uygulamayı etkinleştir butonu üzerinden indirdiğiniz key dosyasını doğrudan yükleyebilir veya ilgili kodları elle yazarak etkinleştirme işlemini sonlandırabilirsiniz.

Eğer halen güncel versiyona sahip değilseniz Kaspersky Internet Security 2018 Full konumuz üzerinden stabil versiyonunu indirebilirsiniz. Lisanslama işleminde sorun yaşayanlar aşağıdaki videolu anlatımını izleyebilirler.

İlk Yorum Yapan Siz Olun. Yorum Sayısı (0)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adobe Patcher
Lisanslama Programları
Amtlib.dll ile Adobe Programlarını Lisanslama

Amtlib.dll ile Adobe Programlarını Lisanslama Amtlib.dll dosyası tüm adobe programlarıyla ilişkilendirilmiş DLL dosyasıdır. Adobe tarafından hazırlanan Photoshop, Acrobat ve Dreamweaver gibi popüler yazılımların lisans bilgileri amtlib.dll dosyasında saklanmaktadır. Sizlere vereceğim bu dosya sayesinde adobe programlarını lisanslarken herhangi bir crack veyahut serial key gibi uğraştırıcı kodlara gerek duymadan saniyeler içerisinde lisanslama

Eset NOD32 Key
Lisanslama Programları
Eset NOD32 Güncel Key Numaraları Şubat 2018

Eset NOD32 Güncel Key Numaraları Şubat 2018 Eset NOD32 Güncel Key Numaraları Konusunu takip ederek her hafta yenilenecek olan güncel nod32 key numaralarına anında ulaşabilirsiniz. Konu içerisinde Eset NOD32 dahil Eset firmasına ait bir çok programın güncel key numaralarını bulabilir ve dosya halinde indirebilirsiniz. Key Numaraları Sisteme Nasıl Girilir Başlat >

Adobe Photoshop CC 2018 Crack
Lisanslama Programları
35
Adobe Photoshop CC 2018 Lisanslama (Crack Dosyası)

Adobe Photoshop CC 2018 Lisanslama (Crack Dosyası) Photoshop CC 2018 programını lisanslama ve aktivasyon işlemi yapabilmeniz için sizlere iki farklı kolay yol sunacağım. Bu yöntemlerle bilgisayarınıza herhangi bir zararlı dosya veya virüs içeren crack dosyası uygulamasına ihtiyacınız kalmadan sadece bir kaç adımda Adobe Photoshop CC 2018 Full Yapma işlemi yapabileceksiniz.