İstek Hattı

Sende Full indir internet sitemizde ihtiyacınız olan dosyayı bulamamanız durumunda istek hattı sayfamız üzerinden bizlere kısa süre içerisinde ulaşarak ilgili dosyayı tarafınıza iletmemize ve sitemize eklenmesine yardımcı olabilirsiniz.

Arşiv servisimizde henüz sitemize eklenmeyen binlerce full program ve android uygulamaları istek üzerine paylaşıma açmış bulunmaktayız. Artık internet üzerinden program arayışınıza son verebilirsiniz. İstek sayfası üzerinden gelen yorumları veya iletişim sayfamız üzerinden gelen istekleri bizlere vereceğiniz e-posta adresi üzerinden istediğiniz dosyalara kolayca ulaşmanız mümkündür. Gelen istekler minimum 2 saat içerisinde cevaplanarak tarafınıza yandex, mail.ru, mega.co.nz veya FTP servisleri üzerinden hızlı indirme linkleri gönderilecektir.

İhtiyacınız olan herhangi bir dosya adını bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

İlk olarak siteniz ve paylaşımlarınızın çok kaliteli olduğunu söyleyebilirim. Yalnız şu indirme linklerini mail.ru veya yandex disk gibi hızlı indirme linkleri eklerseniz sevinirim. Benim şuan için ihtiyacım olan program adobe dreamweaver cs6 yazılımıdır. Başarılar dilerim.

Kim 500 Bin İster oyunu 2.0 versiyonunu internette bulamadım elinizde varsa upload edebilir misiniz?

İlk Yorum Yapan Siz Olun. Yorum Sayısı (2)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir