idm indir
Full Programlar

İnternet Download Manager Full İndir

idm full indir

İnternet Download Manager 6.29 Build 2 TR Full İndir

İnternet Download Manager yazılımı diğer adıyla idm full programı en iyi dosya indirme yöneticilerinden birisidir. İnternet üzerinden dosya indirme işlerinize 5 kata kadar performans sağlayarak hızlı dosya indirme işlemi yapabilen bu program içerdiği özellikler sayesinde çalışmalarınıza büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

İnternet bağlantısı kesilmesi, ağ sorunu veya elektrik kesintisi sorunu nedeniyle indirme işlerine kaldığı yerden devam etme yeteneğine sahip olan internet download manager programı güçlü kurtarma becerisine sahiptir. HTTP , FTP , HTTPS , MMS ve Microsoft ISA protokollerini sorunsuz destekleyebilmektedir.

Hızlı Dosya İndirme

İnternet download manager yazılımının kurulumunu tamamladıktan sonra internet üzerinden indireceğiniz dosyaları otomatik olarak tanıyarak idm programı üzerinden indirme işlemi yapabilmektedir. Standart indirme hızına extra hız sağlayarak dosya indirme esnasında yapılan işlemi duraklatma, kaldığı yerden devam edebilme ve toplu indirme gibi kullanışlı özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

İçerisinde yüzlerce özellik bulunduran internet download manager full programı bunlarla kalmıyor. Google Chrome, Internet Explorer, Opera, Firefox ve Netscape gibi popüler tarayıcılarla uyumlu çalışarak eklediği indirme butonu özelliği sayesinde Youtube, MetaCafe, Dailymotion ve Vimeo gibi popüler video izleme sitelerinden HD kalitesinde video klipler indirebilir ve müzik dinleme sitelerinden aynı buton üzerinden müzik indirme işlemi yapabilirsiniz.

Türkçe dil desteğine sahip olan internet download manager 6.29 Build 2 sürümüne sahiptir. Sitemiz üzerinden idm yazılımını indirerek herhangi bir kısıtlama olmadan dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz.

İndirme Bağlantıları

İlk Yorum Yapan Siz Olun. Yorum Sayısı (0)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hide ALL IP Full
Full Programlar
Hide ALL IP Full Türkçe İndir v2017.07

Hide ALL IP Full İndir Hide ALL IP Full Türkçe İndir v2017.07 Hide ALL IP Full programı en iyi IP gizleme yazılımıdır. İnternette anonim olarak gezinerek kimlik hırsızlığı önlemek ve hacker saldırılarından korunmak için kullanabileceğiniz en iyi IP gizleme programlarından birisidir. Kullanıcılarına Dünya genelinde 60 ülkenin ip aralığını sunarak farklı …

Ashampoo WinOptimizer Full
Full Programlar
Ashampoo WinOptimizer Full Türkçe 2017 İndir

Ashampoo WinOptimizer Full Türkçe Ashampoo WinOptimizer Full Türkçe 2017 İndir Ashampoo WinOptimizer Full programı oldukça etkili windows bakım ve onarım yazılımıdır. Sisteminizi gereksiz dosya ve atıklardan kolayca kurtulmanıza ve bilgisayar performansını yüksek derecede hızlandırmanıza yardımcı olmaktadır. İçerisinde bulunan disk birleştirme, kullanılmayan dosyaları temizleme, bozuk kısayolları onarma, kaybolan dosyalarınızı geri getirme, …

Corel VideoStudio Pro X10 indir
Full Programlar
Corel VideoStudio Pro X10 Full Türkçe v20 İndir

Corel VideoStudio Pro X10 Full Türkçe İndir Corel VideoStudio Pro X10 Full Türkçe v20 İndir Corel VideoStudio Pro X10 Full programı çok fonksiyonlu olarak kullanabileceğiniz kaliteli video düzenleme programıdır. İçerdiği eşsiz özellikleri sayesinde video dosyanızı parçalar haline dönüştürerek kolay bir şekilde düzenleme çalışması yapabilirsiniz. Video düzenleme esnasında istenmeyen kısımları kesebilir, …