İnternet Download Manager 6.30 Build 6 TR Full İndir

idm full indir

İnternet Download Manager 6.30 Build 6 TR Full İndir

İnternet Download Manager yazılımı diğer adıyla idm full programı en iyi dosya indirme yöneticilerinden birisidir. İnternet üzerinden dosya indirme işlerinize 5 kata kadar performans sağlayarak hızlı dosya indirme işlemi yapabilen bu program içerdiği özellikler sayesinde çalışmalarınıza büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

İnternet bağlantısı kesilmesi, ağ sorunu veya elektrik kesintisi sorunu nedeniyle indirme işlerine kaldığı yerden devam etme yeteneğine sahip olan internet download manager programı güçlü kurtarma becerisine sahiptir. HTTP , FTP , HTTPS , MMS ve Microsoft ISA protokollerini sorunsuz destekleyebilmektedir.

Hızlı Dosya İndirme

İnternet download manager yazılımının kurulumunu tamamladıktan sonra internet üzerinden indireceğiniz dosyaları otomatik olarak tanıyarak idm programı üzerinden indirme işlemi yapabilmektedir. Standart indirme hızına extra hız sağlayarak dosya indirme esnasında yapılan işlemi duraklatma, kaldığı yerden devam edebilme ve toplu indirme gibi kullanışlı özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

İçerisinde yüzlerce özellik bulunduran internet download manager full programı bunlarla kalmıyor. Google Chrome, Internet Explorer, Opera, Firefox ve Netscape gibi popüler tarayıcılarla uyumlu çalışarak eklediği indirme butonu özelliği sayesinde Youtube, MetaCafe, Dailymotion ve Vimeo gibi popüler video izleme sitelerinden HD kalitesinde video klipler indirebilir ve müzik dinleme sitelerinden aynı buton üzerinden müzik indirme işlemi yapabilirsiniz.

Türkçe dil desteğine sahip olan internet download manager 6.29 Build 6 sürümüne sahiptir. Sitemiz üzerinden idm yazılımını indirerek herhangi bir kısıtlama olmadan dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz.

İndirme Bağlantıları

İlk Yorum Yapan Siz Olun. Yorum Sayısı (0)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nero 7 Premium İndir
Full Program İndir
Nero 7 Premium Full Türkçe İndir v7.11

Nero 7 Premium Full Türkçe İndir v7.11 Nero 7 Premium Full, Türkçe dil seçeneğine sahip kullanımı kolay CD/DVD yazma ve yedek alma programıdır. Nero yazılımlarının arasında en çok tercih edilen Nero 7 Premium sürümü gerek kullanım kolaylığı, gerek çok sayıda pratik özellikleriyle en kararlı versiyon olduğunu söyleyebilirim. Nero programıyla dijital

PowerISO İndir
Full Program İndir
PowerISO Full Türkçe İndir v7.0

PowerISO Full Türkçe İndir v7.0 PowerISO Full programı ISO/BIN resim ve imaj dosyaları oluşturmanıza, ayıklamanıza, sıkıştırmanıza, düzenlemenize, dönüştürmeye ve dahili sanal sürücüyle bu dosyaları yazdırmanıza yardımcı olan güçlü bir iso dosyası açma ve dosya sıkıştırma aracıdır. ISO ve BIN dosyaları da dahil olmak üzere hemen hemen tüm CD/DVD/BD dosyalarını açabilir

Vso Downloader Ultimate indir
Full Program İndir
Vso Downloader Ultimate Full İndir v5.0.1.51

Vso Downloader Ultimate Full Türkçe İndir Vso Downloader Ultimate Full programı en çok tercih edilen youtube video indirme programıdır. Bilgisayarınızı yormadan arka planda sessizce çalışan bu yazılımla Youtube, Metacafe, Vimeo ve Dailymotion gibi sitelere bağlandığınızda izlediğiniz videonun altında bulunan “Videoyu indir” butonuna tıklayıp ilgili videoyu indirmeye başlayabilirsiniz. Türkçe dil seçeneği