PcDelisi 18 Kasım 2017
Etiketler:

Hide ALL IP Full Türkçe İndir v2017.07

Hide ALL IP Full

Hide ALL IP Full Türkçe İndir v2017.07

Hide ALL IP Full programı en iyi IP gizleme yazılımıdır. İnternette anonim olarak gezinerek kimlik hırsızlığı önlemek ve hacker saldırılarından korunmak için kullanabileceğiniz en iyi IP gizleme programlarından birisidir.

Kullanıcılarına Dünya genelinde 60 ülkenin ip aralığını sunarak farklı lokasyon desteği sağlayabilen Hide ALL IP Türkçe Full programıyla sadece bir tıklamayla istediğiniz ülkenin IP aralığını kullanarak ip adresi gizleme yaparak sahte ip adresi kullanabilirsiniz. Bu sayede internette ve sosyal medya sitelerinde güvenle dolaşabilirsiniz.

Programı bilgisayarınıza kurduktan sonra “Location” kısmında herhangi bir ülkenin lokasyonu seçip “Connect” butonuna tıklayarak anında IP adresinizi gizleyebilirsiniz. Lokasyon değiştirmek istediğinizde “Disconnect” butonu üzerinden bağlantınızı kesip aynı şekilde lokasyon seçimini yapabilirsiniz. Program tüm internet tarayıcılarıyla uyumlu çalışmaktadır.

Hide ALL IP programı türkçe, ingilizce, fransızca ve almanca dil seçeneklerine sahiptir. Tanıtımını yapmış olduğumuz program full ve son versiyondur.

İndirme Bağlantıları

İlk Yorum Yapan Siz Olun. Yorum Sayısı (0)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir