Corel VideoStudio Pro X10 indir
Full Programlar

Corel VideoStudio Pro X10 Full Türkçe İndir

Corel VideoStudio Pro X10 Full

Corel VideoStudio Pro X10 Full Türkçe v20 İndir

Corel VideoStudio Pro X10 Full programı çok fonksiyonlu olarak kullanabileceğiniz kaliteli video düzenleme programıdır. İçerdiği eşsiz özellikleri sayesinde video dosyanızı parçalar haline dönüştürerek kolay bir şekilde düzenleme çalışması yapabilirsiniz.

Video düzenleme esnasında istenmeyen kısımları kesebilir, farklı video birleştirebilir, arka plandaki sesi kaldırabilir ve yeni ses ekleyebilirsiniz. Ayrıca görüntü kalitesi düşük videolarınızın renk tonlarıyla oynayarak kalitesini yükseltebilirsiniz.

İçerisinde yüzlerce farklı efektler ve filtre seçenekleri sunabilen bu programla videolarınıza farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Genelde profesyonel anlamda video düzenleme işleriyle uğraşanların kullandığı bu yazılımla kendinizi kısa süre içerisinde geliştirebilirsiniz.

Aşağıdaki vermiş olduğumuz indirme adresinde Türkçe dil paketi bulunmaktadır. Eğer sadece dil dosyasına ihtiyacınız varsa Corel VideoStudio Pro X10 Türkçe Yama indirme adresi üzerinden tarafımızca hazırlanan Türkçe yama dosyalarını programın kurulu olduğu dizine yapıştırarak Türkçe dilini aktifleştirebilirsiniz.

Corel VideoStudio Pro X10 Türkçe Full versiyon olup en son çıkartılan son sürümdür. Herhangi bir sorunda bizlere konu altında yorum yazarak ulaşabilirsiniz.

İndirme Bağlantıları

İlk Yorum Yapan Siz Olun. Yorum Sayısı (0)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Any Video Converter Ultimate Türkçe
Ses ve Video Programları
Any Video Converter Ultimate Full Türkçe İndir v6.2.0

Any Video Converter Ultimate Full İndir Any Video Converter Ultimate Full Türkçe İndir v6.2.0 Any Video Converter Ultimate Full programı bir çok özelliği bulunan video dönüştürme programıdır. 200 üzeri video ve ses dosyası formatlarını desteklemekle beraber görüntü ve kalite kaybından ödün vermeden video dosyanızı yüksek kalitede farklı uzantılara taşıyabilirsiniz. Hangi …

Hide ALL IP Full
Full Programlar
Hide ALL IP Full Türkçe İndir v2017.07

Hide ALL IP Full İndir Hide ALL IP Full Türkçe İndir v2017.07 Hide ALL IP Full programı en iyi IP gizleme yazılımıdır. İnternette anonim olarak gezinerek kimlik hırsızlığı önlemek ve hacker saldırılarından korunmak için kullanabileceğiniz en iyi IP gizleme programlarından birisidir. Kullanıcılarına Dünya genelinde 60 ülkenin ip aralığını sunarak farklı …

Ashampoo WinOptimizer Full
Full Programlar
Ashampoo WinOptimizer Full Türkçe 2017 İndir

Ashampoo WinOptimizer Full Türkçe Ashampoo WinOptimizer Full Türkçe 2017 İndir Ashampoo WinOptimizer Full programı oldukça etkili windows bakım ve onarım yazılımıdır. Sisteminizi gereksiz dosya ve atıklardan kolayca kurtulmanıza ve bilgisayar performansını yüksek derecede hızlandırmanıza yardımcı olmaktadır. İçerisinde bulunan disk birleştirme, kullanılmayan dosyaları temizleme, bozuk kısayolları onarma, kaybolan dosyalarınızı geri getirme, …