Corel VideoStudio Pro X10 Full Türkçe v20 İndir

Corel VideoStudio Pro X10 Full

Corel VideoStudio Pro X10 Full Türkçe v20 İndir

Corel VideoStudio Pro X10 Full programı çok fonksiyonlu olarak kullanabileceğiniz kaliteli video düzenleme programıdır. İçerdiği eşsiz özellikleri sayesinde video dosyanızı parçalar haline dönüştürerek kolay bir şekilde düzenleme çalışması yapabilirsiniz.

Video düzenleme esnasında istenmeyen kısımları kesebilir, farklı video birleştirebilir, arka plandaki sesi kaldırabilir ve yeni ses ekleyebilirsiniz. Ayrıca görüntü kalitesi düşük videolarınızın renk tonlarıyla oynayarak kalitesini yükseltebilirsiniz.

İçerisinde yüzlerce farklı efektler ve filtre seçenekleri sunabilen bu programla videolarınıza farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Genelde profesyonel anlamda video düzenleme işleriyle uğraşanların kullandığı bu yazılımla kendinizi kısa süre içerisinde geliştirebilirsiniz.

Aşağıdaki vermiş olduğumuz indirme adresinde Türkçe dil paketi bulunmaktadır. Eğer sadece dil dosyasına ihtiyacınız varsa Corel VideoStudio Pro X10 Türkçe Yama indirme adresi üzerinden tarafımızca hazırlanan Türkçe yama dosyalarını programın kurulu olduğu dizine yapıştırarak Türkçe dilini aktifleştirebilirsiniz.

Corel VideoStudio Pro X10 Türkçe Full versiyon olup en son çıkartılan son sürümdür. Herhangi bir sorunda bizlere konu altında yorum yazarak ulaşabilirsiniz.

İndirme Bağlantıları

İlk Yorum Yapan Siz Olun. Yorum Sayısı (0)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nero 7 Premium İndir
Full Program İndir
Nero 7 Premium Full Türkçe İndir v7.11

Nero 7 Premium Full Türkçe İndir v7.11 Nero 7 Premium Full, Türkçe dil seçeneğine sahip kullanımı kolay CD/DVD yazma ve yedek alma programıdır. Nero yazılımlarının arasında en çok tercih edilen Nero 7 Premium sürümü gerek kullanım kolaylığı, gerek çok sayıda pratik özellikleriyle en kararlı versiyon olduğunu söyleyebilirim. Nero programıyla dijital

Aone Ultra Video Splitter İndir
Ses ve Video Programları
Ultra Video Splitter Full İndir v6.5.0401

Ultra Video Splitter Full İndir v6.5.0401 Ultra Video Splitter Full programı video dosyalarını kesmek için kullanabileceğiniz başarılı bir video kırpma programıdır. Video dosyalarınızı en ufak görüntü kalitesi kaybı yaşatmadan kıprma işlemi yapabilen bu yazılım üzerinden kestiğiniz bölümleri aynı uzantıda veya alternatif olarak MPEG, DVD, AVI, MP4, WMV, H264, FLV, PSP

PowerISO İndir
Full Program İndir
PowerISO Full Türkçe İndir v7.0

PowerISO Full Türkçe İndir v7.0 PowerISO Full programı ISO/BIN resim ve imaj dosyaları oluşturmanıza, ayıklamanıza, sıkıştırmanıza, düzenlemenize, dönüştürmeye ve dahili sanal sürücüyle bu dosyaları yazdırmanıza yardımcı olan güçlü bir iso dosyası açma ve dosya sıkıştırma aracıdır. ISO ve BIN dosyaları da dahil olmak üzere hemen hemen tüm CD/DVD/BD dosyalarını açabilir