Comodo Internet Security Premium / Pro Full V10 İndir

Comodo Internet Security Full

Comodo Internet Security Premium / Pro V10 Türkçe Full İndir

Comodo Internet Security Premium Full programı internet üzerinden gelebilecek her türlü tehdit ve zararlı yazılımları anında engelleyebilen güçlü bir güvenlik programıdır. Comodo firması tarafından hazırlanan bu yazılım comodo firewall ve comodo antivirus yazılımlarının aynı çatı altında birleşmesi sonucu oluşturulmuş program olduğunu söyleyebilirim.

Comodo Internet Security Full yazılımı kullanıcılarına Comodo Antivirus, ProActive Defense ve Comodo Firewall adı altına 3 farklı güvenlik paketi sunmaktadır. Paket içeriklerini aşağıdan takip edebilirsiniz.

Comodo Antivirus

Antivirus uygulamasıyla sisteminize USB bellek ve CD/DVD gibi taşınabilir aygıtlar üzerinden gelebilecek her türlü zararlı yazılımları anında engelleyerek kullanılmaz hale getirmektedir.

ProActive Defense

Malware, keylogger, trojan, spyware, adware ve reklam virüsleri gibi kişisel bilgilerinizin farklı kişilere gönderilmesinde kullanılan virüsleri anında tespit edebilmektedir. Bu sayede ilgili dosyaları siz tıklamadan kalıcı olarak temizlemektedir.

Comodo Firewall

Firewall uygulaması en iyi özelliklerinden birisidir. Bilgisayarınızı dış etkenlerden, hacker saldırılarından ve uzaktan yönetilmesini engellemektedir.

Gelişmiş arayüze sahip olan Comodo Internet Security programını sitemiz üzerinden pro ve premium versiyonlarını full sürüm şeklinde indirerek bilgisayarınıza tam koruma sağlayabilirsiniz. Key anahtarına ihtiyacınız olması durumunda aşağıdaki vermiş olduğum lisans anahtarı numaralarını kullanabilirsiniz.

Comodo Internet Security Premium License Key :daa36d13-d5f8-4a22-9b09-16cfcf7d763d
Comodo Internet Security Pro License Key :5sh64jfs-44f2-31ju-2gr26-3f5s6k53lx1

Herhangi bir sorunda konu altında yorum bırakarak bizlerden yardım alabilirsiniz.

İndirme Bağlantıları

İlk Yorum Yapan Siz Olun. Yorum Sayısı (0)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaspersky Internet Security 2018 indir
Güvenlik Programları
Kaspersky Internet Security 2018 Full Türkçe İndir

Kaspersky Internet Security 2018 Türkçe Full İndir Kaspersky Internet Security 2018 Full programı Rusya merkezli güvenlik şirketi tarafından hazırlanmış başarılı internet güvenlik programıdır. İnternet güvenliği konusunda aldığı bir çok ödüllerle başarısını ispatlayabilen bu yazılım içerdiği anti-virüs, anti-spyware, anti-spam ve anti-intrusion araçları sayesinde internet bağlantınızın güvenliğini en üst seviyede koruyarak kişisel

Avast Antivirüs Pro İndir
Güvenlik Programları
Avast Antivirüs Pro Full 2017 İndir (Sınırsız Kullanım)

Avast Antivirüs Pro Full 2017 Sınırsız Kullanım Avast Antivirüs Pro Full programı başarılı bir sistem güvenlik yazılımıdır. Avast Antivirüs Full programını tercih ederek bilgisayarınıza internet üzerinden veya taşınabilir cihazlar üzerinden bulaşabilecek her türlü zararlı uygulamaları anında tespit ederek sisteminize bulaşmasını önleyebilmektedir. Bilgisayarınız üzerinde yapacağınız akıllı tarama ve analiz işlemi sonrası

Eset Nod32 Antivirüs
Güvenlik Programları
1
Eset Nod32 Antivirüs 10 Türkçe Full İndir

Eset Nod32 Antivirüs 10 Türkçe Full Dünya genelinde en çok tercih edilen güvenlik programları arasında yerini koruyan Eset Nod32 Antivirüs Full programı en iyi ve en kapsamlı antivirüs programlarından birisidir. Günden güne yenilenen ve gelişen veri tabanı sayesinde en yeni virüsleri bile anında algılayıp otomatik olarak karantinaya almaktadır. Türkçe dil desteğine