PcDelisi 13 Mart 2018
Etiketler:

Betternet Full İndir v3.11 (IP Gizleme)

Betternet Full

Betternet Full İndir v3.11

Betternet Full programı Android ve Windows kullanıcılarının sürekli tercih ettiği VPN, ip gizleme ve proxy programıdır. İnternet üzerinden anonim olarak ip adresinizi gizleyip güvenli bir şekilde gezinti sağlayabilirsiniz.

Kolay kuruluma ve kullanıma sahip olan Betternet programıyla yapmanız gereken tek şey herhangi bir ülkeyi seçerek “connect” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. IP gizleme işlemini durdurmak için kapatabilir veya internet bağlantısını kesebilirsiniz. İnternet sitelerine erişim biraz yavaş olabilir (15 saniye), ancak facebook, youtube ve twitter gibi sosyal paylaşım sitelerine oldukça hızlı bağlandığını söyleyebilirim, bu program için büyük bir artı özelliğidir. Ayrıca yazılım, zamanınızı ve kullanılan bant genişliğini izleyerek sizlere rapor şeklinde sunabilmektedir.

İnternet üzerinde üzerinde ücretli olarak satışa sunulan Betternet programını aşağıdaki indirme bağlantıları üzerinden full ve güncel versiyonunu indirerek kısıtlama yaşamadan sorunsuz kullanabilirsiniz.

İndirme Bağlantıları

İlk Yorum Yapan Siz Olun. Yorum Sayısı (0)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir