PcDelisi 22 Şubat 2018

Amtlib.dll ile Adobe Programlarını Lisanslama

Adobe Programlarını Lisanslama

Amtlib.dll ile Adobe Programlarını Lisanslama

Amtlib.dll dosyası tüm adobe programlarıyla ilişkilendirilmiş DLL dosyasıdır. Adobe tarafından hazırlanan Photoshop, Acrobat ve Dreamweaver gibi popüler yazılımların lisans bilgileri amtlib.dll dosyasında saklanmaktadır. Sizlere vereceğim bu dosya sayesinde adobe programlarını lisanslarken herhangi bir crack veyahut serial key gibi uğraştırıcı kodlara gerek duymadan saniyeler içerisinde lisanslama işlerini tamamlayabilirsiniz.

Amtlib.dll Kullanımı

Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz amtlib.dll dosyasını lisanslamak istediğiniz adobe programının örnek olarak “C:\Program Files (x86)\Adobe” kurulu olduğu dizinine giderek ilgili klasörün içerisine yapıştırmanız yeterli olacaktır. Bu işlemleri yaparken mutlaka programın kapalı olması gerekmektedir.

Sizlere daha kolaylık olması açısından amtlib.dll dosyasının yanında güncel sürüm olan adobe patcher uygulamasını da ek dosya olarak ekliyorum. Adobe patcher programının kullanımını aşağıdan takip edebilirsiniz.

Adobe Patcher Kullanımı

Yazılımı çalıştırdıktan sonra üst kısımda aktivasyonunu tamamlamak istediğiniz yazılımı seçtikten sonra “INSTALL” butonuna tıklayıp, açılan pencerede aynı şekilde “C” sürücüsünde yüklü olan ilgili adobe klasörüne giderek içerisinde bulunan orjinal amtlib.dll dosyasını seçerek anında lisans işlerini tamamlayabilirsiniz. Ayrıca Adobe Patcher programında yeni adobe ürünleri olan CC 2018 versiyonları yer almamaktadır. 2018 programlarını lisanslamak için listeden 2018 yerine 2017 ürünlerini seçmeniz de yeterli olacaktır. Daha detaylı bilgi için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Konumuz bu kadardır. Herhangi bir sorunda yorum bırakıp kısa süre içerisinde destek alabilirsiniz.

İndirme Bağlantıları

İlk Yorum Yapan Siz Olun. Yorum Sayısı (3)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir