Advanced SystemCare Pro indir
Full Programlar

Advanced SystemCare Pro Full İndir

Advanced SystemCare Pro Türkçe Full

Advanced SystemCare Pro 10 Türkçe Full – Serial Key

Gereksiz dosya temizleme ve bilgisayar hızlandırma alanında başarılı olan Advanced SystemCare Pro Full programıyla disk içerisindeki gereksiz atıkları ve boş yere çalışan uygulamaları sonlandırabilirsiniz. Türkçe dil seçeneği dahil toplam 32 dil seçeneğine yer veren bu programı bilgisayarınıza kurarak eşsiz özellikleri sayesinde bilgisayarınızın performansını hissedilebilir oranda yükseltebilirsiniz.

Gereksiz Dosyaları Temizleme

Gereksiz, geçici ve kullanılmayan dosyaları temizleme konusunda uzman olan Advanced SystemCare yazılımı yapacağı çeşitli analiz çalışmaları sonrası disk içerisindeki tüm atıkları listeleyerek isteğinize bağlı olarak temizleme yapabilir. Bu sayede önemli ölçüde kullanılan disk boyutunu düşürmeniz mümkündür.

Kayıt Defterini Bakımı

Windows sisteminin kalbi olan regedit uygulaması içerisindeki kayıtları yapacağı tarama işlemi sonrası hatalı kesimleri düzeltebilir ve bozuk olan kayıtları sadece bir tıklamayla onarma işlemi yapabilirsiniz ve bu araç üzerinden bilgisayarınızı hızlandırmanız mümkündür. İşlem sonrası yapacağı kayıt defteri birleştirme işlemi sonrası zamanla parçalanmış ve dağınık olan kayıtları toparlayarak sisteminizin stabil çalışmasını sağlamaktadır.

İnternet Geçmişini Temizleme

İnternet explorer, google chrome, mozilla firefox ve opera gibi bir çok tarayıcıyı sorunsuz destekleyerek internet üzerinden gezinti yaptığınız sayfaları ve oturum kimlik bilgilerinizi kolayca temizleyerek kişisel bilgilerinizi koruyabilirsiniz.

Windows Açılış Süresini Ayarlama

Bilgisayarınızda yüklü olan uygulamaların bir çoğu windows açılış esnasında arka planda çalışarak sisteminizin performansını olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Advanced SystemCare programıyla gizli çalışan uygulamaları anında listeleyerek en çok CPU tüketen uygulamaları sonlandırabilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınızın açılma ve kapanma sürelerini düşürebilirsiniz.

Yukarıda listelediğimiz özellikler Advanced SystemCare Pro yazılımının sadece bir kaç tanesidir. Kısa yolları düzeltme, sistem performansını en iyi konuma getirme, disk tarama, disk birleştirme, windows açıklarını kapatma, internet hızlandırma ve spam ve zararlı uygulamaları temizleme gibi onlarda özelliğe sahip olduğunu söyleyebilirim.

Kurulumu ve kullanımı son derece basit olan Advanced SystemCare Pro programını aşağıdaki vermiş olduğumuz linkten bilgisayarınıza indirip normal kurulum yaptıktan sonra hemen alt kısımda bulunan serial key (ürün anahtarı) kodlarını kullanarak lisanslama işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Sonraki çıkan güncellemeleri konumuz üzerinden takip ederek her daim güncel kalabilirsiniz.

Advanced SystemCare Serial Key

1-) 8E5F0-7E61B-F60E2-2EA74
2-) 5F90C-4A11F-1BD01-DAC74
3-) 7FAC5-4AB1D-FFC7F-5CFD6
4-) 76579-1E116-4F70E-2D2F7
5-) 61D7E-06323-689F2-6FA84

Herhangi bir sorunda konu altında yorum bırakarak destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

İndirme Bağlantıları

İlk Yorum Yapan Siz Olun. Yorum Sayısı (0)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hide ALL IP Full
Full Programlar
Hide ALL IP Full Türkçe İndir v2017.07

Hide ALL IP Full İndir Hide ALL IP Full Türkçe İndir v2017.07 Hide ALL IP Full programı en iyi IP gizleme yazılımıdır. İnternette anonim olarak gezinerek kimlik hırsızlığı önlemek ve hacker saldırılarından korunmak için kullanabileceğiniz en iyi IP gizleme programlarından birisidir. Kullanıcılarına Dünya genelinde 60 ülkenin ip aralığını sunarak farklı …

Ashampoo WinOptimizer Full
Full Programlar
Ashampoo WinOptimizer Full Türkçe 2017 İndir

Ashampoo WinOptimizer Full Türkçe Ashampoo WinOptimizer Full Türkçe 2017 İndir Ashampoo WinOptimizer Full programı oldukça etkili windows bakım ve onarım yazılımıdır. Sisteminizi gereksiz dosya ve atıklardan kolayca kurtulmanıza ve bilgisayar performansını yüksek derecede hızlandırmanıza yardımcı olmaktadır. İçerisinde bulunan disk birleştirme, kullanılmayan dosyaları temizleme, bozuk kısayolları onarma, kaybolan dosyalarınızı geri getirme, …

Corel VideoStudio Pro X10 indir
Full Programlar
Corel VideoStudio Pro X10 Full Türkçe v20 İndir

Corel VideoStudio Pro X10 Full Türkçe İndir Corel VideoStudio Pro X10 Full Türkçe v20 İndir Corel VideoStudio Pro X10 Full programı çok fonksiyonlu olarak kullanabileceğiniz kaliteli video düzenleme programıdır. İçerdiği eşsiz özellikleri sayesinde video dosyanızı parçalar haline dönüştürerek kolay bir şekilde düzenleme çalışması yapabilirsiniz. Video düzenleme esnasında istenmeyen kısımları kesebilir, …