Advanced SystemCare Pro 10 Türkçe Full + Serial Key

Advanced SystemCare Pro Full

Advanced SystemCare Pro 10 Türkçe Full – Serial Key

Gereksiz dosya temizleme ve bilgisayar hızlandırma alanında başarılı olan Advanced SystemCare Pro Full programıyla disk içerisindeki gereksiz atıkları ve boş yere çalışan uygulamaları sonlandırabilirsiniz. Türkçe dil seçeneği dahil toplam 32 dil seçeneğine yer veren bu programı bilgisayarınıza kurarak eşsiz özellikleri sayesinde bilgisayarınızın performansını hissedilebilir oranda yükseltebilirsiniz.

Gereksiz Dosyaları Temizleme

Gereksiz, geçici ve kullanılmayan dosyaları temizleme konusunda uzman olan Advanced SystemCare yazılımı yapacağı çeşitli analiz çalışmaları sonrası disk içerisindeki tüm atıkları listeleyerek isteğinize bağlı olarak temizleme yapabilir. Bu sayede önemli ölçüde kullanılan disk boyutunu düşürmeniz mümkündür.

Kayıt Defterini Bakımı

Windows sisteminin kalbi olan regedit uygulaması içerisindeki kayıtları yapacağı tarama işlemi sonrası hatalı kesimleri düzeltebilir ve bozuk olan kayıtları sadece bir tıklamayla onarma işlemi yapabilirsiniz ve bu araç üzerinden bilgisayarınızı hızlandırmanız mümkündür. İşlem sonrası yapacağı kayıt defteri birleştirme işlemi sonrası zamanla parçalanmış ve dağınık olan kayıtları toparlayarak sisteminizin stabil çalışmasını sağlamaktadır.

İnternet Geçmişini Temizleme

İnternet explorer, google chrome, mozilla firefox ve opera gibi bir çok tarayıcıyı sorunsuz destekleyerek internet üzerinden gezinti yaptığınız sayfaları ve oturum kimlik bilgilerinizi kolayca temizleyerek kişisel bilgilerinizi koruyabilirsiniz.

Windows Açılış Süresini Ayarlama

Bilgisayarınızda yüklü olan uygulamaların bir çoğu windows açılış esnasında arka planda çalışarak sisteminizin performansını olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Advanced SystemCare programıyla gizli çalışan uygulamaları anında listeleyerek en çok CPU tüketen uygulamaları sonlandırabilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınızın açılma ve kapanma sürelerini düşürebilirsiniz.

Yukarıda listelediğimiz özellikler Advanced SystemCare Pro yazılımının sadece bir kaç tanesidir. Kısa yolları düzeltme, sistem performansını en iyi konuma getirme, disk tarama, disk birleştirme, windows açıklarını kapatma, internet hızlandırma ve spam ve zararlı uygulamaları temizleme gibi onlarda özelliğe sahip olduğunu söyleyebilirim.

Kurulumu ve kullanımı son derece basit olan Advanced SystemCare Pro programını aşağıdaki vermiş olduğumuz linkten bilgisayarınıza indirip normal kurulum yaptıktan sonra hemen alt kısımda bulunan serial key (ürün anahtarı) kodlarını kullanarak lisanslama işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Sonraki çıkan güncellemeleri konumuz üzerinden takip ederek her daim güncel kalabilirsiniz.

Advanced SystemCare Serial Key

1-) 8E5F0-7E61B-F60E2-2EA74
2-) 5F90C-4A11F-1BD01-DAC74
3-) 7FAC5-4AB1D-FFC7F-5CFD6
4-) 76579-1E116-4F70E-2D2F7
5-) 61D7E-06323-689F2-6FA84

Herhangi bir sorunda konu altında yorum bırakarak destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

İndirme Bağlantıları

İlk Yorum Yapan Siz Olun. Yorum Sayısı (0)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nero 7 Premium İndir
Full Program İndir
Nero 7 Premium Full Türkçe İndir v7.11

Nero 7 Premium Full Türkçe İndir v7.11 Nero 7 Premium Full, Türkçe dil seçeneğine sahip kullanımı kolay CD/DVD yazma ve yedek alma programıdır. Nero yazılımlarının arasında en çok tercih edilen Nero 7 Premium sürümü gerek kullanım kolaylığı, gerek çok sayıda pratik özellikleriyle en kararlı versiyon olduğunu söyleyebilirim. Nero programıyla dijital

CCleaner Professional Logo
Windows Bakım ve Onarım
CCleaner Professional Full Türkçe İndir v5.38.6357

CCleaner Professional Full Türkçe İndir v5.38.6357 Piriform tarafında geliştirilerek satışa sunulan CCleaner Professional Full programı her bilgisayarda yüklü olması gereken bakım ve onarım programıdır. CCleaner bilgisayardaki geçici dosyaları, çerezleri temizleyebilir, kayıt defteri bakımı ve onarımı yaparak bilgisayarın hızını koruyarak verimini sağlayabilmektedir. Bu özelliklere ek olarak arka planda çalışan uygulamaları yönetebilir,

PowerISO İndir
Full Program İndir
PowerISO Full Türkçe İndir v7.0

PowerISO Full Türkçe İndir v7.0 PowerISO Full programı ISO/BIN resim ve imaj dosyaları oluşturmanıza, ayıklamanıza, sıkıştırmanıza, düzenlemenize, dönüştürmeye ve dahili sanal sürücüyle bu dosyaları yazdırmanıza yardımcı olan güçlü bir iso dosyası açma ve dosya sıkıştırma aracıdır. ISO ve BIN dosyaları da dahil olmak üzere hemen hemen tüm CD/DVD/BD dosyalarını açabilir