Adobe Photoshop CS6
Full Programlar
10

Photoshop CS6 Full İndir

Adobe Photoshop CS6 Türkçe Full

Adobe tarafından 2013 yılında satışa sunulan Photoshop CS6 Full programı en iyi fotoğraf düzenleme ve grafik tasarım programlarından birisidir. Yeni sürümleri çıkmasına rağmen halen gerek kullanım kolaylığı, gerek performansıyla sıklıkla tercih edilen adobe photoshop cs6 programı kullanıcılarına sıradışı özellikler sunmaktadır. Bunların bazılarını aşağıdan takip edebilirsiniz.

Photoshop CS6 Özellikleri

Fotoğraf Düzenleme

Kullanıcılarına fotoğraf düzenleme esnasında ihtiyacı olabilecek her türlü özelliği anında sunabilen photoshop cs6 yazılımıyla fotoğraflarınız üzerinde hızlı bir şekilde cilt tonu ayarlama, kesme, birleştirme, montaj yapma, görüntü kalitesi iyileştirme ve efektlendirme gibi aklınıza gelebilecek her türlü çalışmalar yapabilirsiniz.

Video Düzenleme

CS6 sürümüyle gelen gelişmiş video düzenleme aracı sayesinde video işleriyle uğraşanların işlerini büyük ölçüde kolaylaştıracağını söyleyebiliriz. Video dosyalarınız üzerinde geçişleri ayarlayabilir, filtreleme, ton ayarlaması ve animasyon ekleme gibi özellikleri bulunmaktadır.

Tanıtımını ve yayınını yapmış olduğumuz Photoshop CS6 Extended Orjinal Türkçe Full versiyon olup kurulum esnasında herhangi bir serial key numaralarına ihtiyacınız olmadan dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. CS6 sürümünü bilgisayarınıza yükledikten sonra Türkçe dil paketini aktifleştirmeniz için içerisinde bulunan Türkçe yama dosyasını çalıştırmanız yeterli olacaktır.

Türkçe sesli photoshop eğitim videolarına ihtiyacınız varsa Photoshop Dersleri bağlantısı üzerinden güncel videolarımıza ulaşabilirsiniz.

Photoshop CS6 programıyla ilgili sorun veya sorunlarınızı yorum olarak yazarak bizlere iletebilirsiniz.

İndirme Bağlantıları

Admin cs6 programını indiriyorum şuan. Şimdilik Türkçe olarak kullanacağım sonra ingilizce ye çevirebilirmiyim?

@Engin; Merhabalar, konuda yer alan photoshop cs6 full sürümü benimde kullandığım yazılımdır. Konuda bahsettiğim gibi lisans konusunda sorun yaşamazsınız.

Merhabalar, kullanmakta olduğunuz cs6 sürümünü sanırım bizim sitemizden indirmediniz.. Raw sorununu çözebilmeniz için aşağıdaki bağlantı üzerinden ilgili dosyayı indirebilirsiniz.

helpx.adobe.com/tr/camera-raw/kb/camera-raw-plug-in-installer.html

İlk Yorum Yapan Siz Olun. Yorum Sayısı (10)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hide ALL IP Full
Full Programlar
Hide ALL IP Full Türkçe İndir v2017.07

Hide ALL IP Full İndir Hide ALL IP Full Türkçe İndir v2017.07 Hide ALL IP Full programı en iyi IP gizleme yazılımıdır. İnternette anonim olarak gezinerek kimlik hırsızlığı önlemek ve hacker saldırılarından korunmak için kullanabileceğiniz en iyi IP gizleme programlarından birisidir. Kullanıcılarına Dünya genelinde 60 ülkenin ip aralığını sunarak farklı …

Ashampoo WinOptimizer Full
Full Programlar
Ashampoo WinOptimizer Full Türkçe 2017 İndir

Ashampoo WinOptimizer Full Türkçe Ashampoo WinOptimizer Full Türkçe 2017 İndir Ashampoo WinOptimizer Full programı oldukça etkili windows bakım ve onarım yazılımıdır. Sisteminizi gereksiz dosya ve atıklardan kolayca kurtulmanıza ve bilgisayar performansını yüksek derecede hızlandırmanıza yardımcı olmaktadır. İçerisinde bulunan disk birleştirme, kullanılmayan dosyaları temizleme, bozuk kısayolları onarma, kaybolan dosyalarınızı geri getirme, …

Corel VideoStudio Pro X10 indir
Full Programlar
Corel VideoStudio Pro X10 Full Türkçe v20 İndir

Corel VideoStudio Pro X10 Full Türkçe İndir Corel VideoStudio Pro X10 Full Türkçe v20 İndir Corel VideoStudio Pro X10 Full programı çok fonksiyonlu olarak kullanabileceğiniz kaliteli video düzenleme programıdır. İçerdiği eşsiz özellikleri sayesinde video dosyanızı parçalar haline dönüştürerek kolay bir şekilde düzenleme çalışması yapabilirsiniz. Video düzenleme esnasında istenmeyen kısımları kesebilir, …