PcDelisi 23 Kasım 2017

Adobe Photoshop CC 2018 Lisanslama (Crack Dosyası)

Photoshop CC 2018 Crack

Adobe Photoshop CC 2018 Lisanslama (Crack Dosyası)

Photoshop CC 2018 programını lisanslama ve aktivasyon işlemi yapabilmeniz için sizlere iki farklı kolay yol sunacağım. Bu yöntemlerle bilgisayarınıza herhangi bir zararlı dosya veya virüs içeren crack dosyası uygulamasına ihtiyacınız kalmadan sadece bir kaç adımda Adobe Photoshop CC 2018 Full Yapma işlemi yapabileceksiniz.

amtlib.dll dosyası photoshop cc 2018 ile bilgisayarınıza yüklenen aktivasyon kontrol dosyasıdır. Tarafımızca kontrol edilen bu dosyayı aşağıdaki link üzerinden indirerek cc 2018 yazılımının kurulu olduğu dizine yapıştırıp bilgisayarınızı yeniden başlatarak lisanslama işlemini tamamlayabilirsiniz.

Herhangi bir dosya indirmeden Adobe Photoshop CC 2018 serial key kodlarını kullanarak lisanslama işlemi yapmak istiyorsanız aşağıda bulunan orjinal ürün anahtarını kullanarak aktivasyon işlemi yapabilirsiniz. Konuda yer alan her iki yöntemde kontrol edilmiş olup lisanslama işlemini sorunsuz yapabilmektedir.

Photoshop CC 2018 Serial Key

  • SDFGHJ-HGFDS-ERTYHGF-DFGFD
  • NGFD-DFGREF-DFGREBG-GREAT
  • BVDs-GFRTY-DFGHTRDF-GFDERT
  • FEE-GFRF-GFRTTRE-FGFDSDFGIU

Eğer halen photoshop cc 2018 programını indirmediyseniz lisans sorunu yaşamadan Adobe Photoshop CC 2018 Full konumuza göz atarak güncel versiyonunu indirebilirsiniz.

Not: Adobe ürünlerini kolayca lisanslamak için Adobe Ürünlerini Lisanslama konumuza göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

İndirme Bağlantıları

Çıkmaz. Photoshop CC 2018 yazılımın kurulu olduğu dizine yapıştırıp bilgisayarınızı yeniden başlatın

olmuyor yanlış amtlib galiba hata veriyor AMTRetrieveLibraryPath yordam giriş noktası, amtlib.dll dinamik bağlantı kimliği bulunamadı diyor

indirdiğiniz amtlib dosyasını C:\Windows\System32 klasörünün içerisine yapıştırıp yeniden deneyin bu şekilde hata almamanız gerekir.

arkadaşlar internet hızım çok yavaş ve turbobitten indiremedim programı. programı indiren birisi benimle paylaşabilir mi birde indirme linkleri bulunamıyor şuanda yardımcı olurmusunuz

Paylaşım budur işte. Photoshop CC 2018 lisanslama konusunda yardımcı oldunuz çok teşekkürler.

Merhaba sistem 32 ye attım programın kurulu olduğu dizine de hala satın alın diyor ama ? nasıl çözebiliriz

Merhabalar, ben bu yöntemle lisanslama işlemini yaptım. Gün içerisinde farklı alternatifler ekleyeceğim.

İndirme linklerinde sorun yok. İndirdiğiniz dosyayı konuda yazan ilgili yere atarsanız zaten serial key sorununu çözmüş olursunuz.

Ben dahil bir çok kişi bu şekilde lisanslama işlemi yaptı. Muhtemelen bir yerde yanlışlık yapıyorsunuz. İndirdiğiniz RAR uzantılı dosyanın içerisindeki amtlib.dll dosyayı Photoshop cc 2018 yazılımının yüklü olduğu klasöre yapıştıracaksınız.

İlgili dosyayı indirdikten sonra winrar yardımıyla çıkarttıktan sonra photoshop cc 2018 programının c sürücüsündeki yüklü olduğu klasöre yapıştırdıktan sonra, tekrar aynı dosyayı windows/system32 klasörüne yapıştırarak bilgisayarınızı yeniden başlatmanız yeterli olacaktır.

PcDelisi ben Hem abode photoshop un dosyasına hemde system 32 ye attım Aama sorun var Dediği şeyin aynısını yazıyorum

Photoshop.exe – Giriş noktası Bulunamadı
AMTRetrieveLibraryPath yordam giriş noktası C:\Program
Files\Adobe\Adobe PhotoShop CC 2018\ahclient.cll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı

Bu yöntemle lisanslama işlemi yapılıyor. Konuyu takip edin. Gün içerisinde farklı aktivasyon programı yayınlayacağım.

Bu şekilde hata almanız mümkün değil. Bir yerde yanlışlık yapıyorsunuz konuyu detaylı inceleyip deneyin.

AMTRetrieveLibraryPath yordam giriş noktası, C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CC 2018\ahclient.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı.
hatası alıyorum

AMTRetrieveLibraryPath yordam giriş noktası, C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CC 2018\ahclient.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı.hatası alıyorum.
Anlattığınızı harfi harfi yerine getirdim.Olmuyor.

Merhabalar, konu altında farklı sayfada alternatif lisanslama linki paylaşılmıştır. Oraya göz atabilirmisiniz.

C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CC 2018/ahclient.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı hatası verdi nasıl düzeltebilirim

İlk Yorum Yapan Siz Olun. Yorum Sayısı (42)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir