Adobe Photoshop CC 2018 Full İndir

Photoshop CC 2018 Full

Adobe Photoshop CC 2018 Full İndir

Adobe Photoshop CC 2018 Full sürümü nihayet yayınlandı. 2018 sürümünde yapılan değişiklikler ve yeni eklenen araçlar sayesinde fotoğraflarınız üzerinde profesyonel anlamda düzenleme çalışmaları yapabilirsiniz.

Türkçe ve İngilizce dil seçenekleri bulunan Photoshop CC 2018 Full sürümüyle gelen daha iyi fırça organizasyonu, eğim kalemi aracı, değişken fontlar ve hızlı paylaşım menüsü gibi özellikleriyle photoshop cs6 gibi vazgeçilmez programlardan birisi olacaktır.

Adobe Photoshop CC 2018

Yeni gelen 360 panorama iş akışı aracıyla panoramik çekim çalışması yaparak standart fotoğraf çekim esnasında kapsama alanı dışına kalan görüntüleri bile çekerek ilgili yerleri fotoğraflarınızla tanıtabilirsiniz.

Özellikleri Nelerdir?

 • Seçim ve Maskeleme Özelliği
 • Yeni HEIF Desteği
 • Kopyala ve Yapıştır Katmanları
 • Değişken Font Özellikleri
 • Daha iyi Fırçalar
 • Lightroom Fotoğraflarına Kolay Erişim

Sistem Gereksinimleri

 • Intel® Core 2 veya AMD Athlon® 64 işlemci
 • Microsoft Windows 7, 8, 8.1 veya 10
 • 2 GB veya üstü Ram
 • OpenGL 2.0 özelliğine sahip sistem
 • 32, 64 ve 86 bit işletim sistemi

Herkesin sabırsızlıkla beklediği cc 2018 fotoğraf düzenleme programını sitemizden full ve son versiyon olarak indirip lisans sorunu yaşamadan kullanabilirsiniz.

Not: Lisanslama sorunu yaşıyorsanız Photoshop CC 2018 Lisanslama konusuna giderek crack dosyası ve serial key kodlarına ulaşabilirsiniz.

İndirme Bağlantıları

İlk Yorum Yapan Siz Olun. Yorum Sayısı (0)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PowerISO İndir
Full Program İndir
PowerISO Full Türkçe İndir v7.0

PowerISO Full Türkçe İndir v7.0 PowerISO Full programı ISO/BIN resim ve imaj dosyaları oluşturmanıza, ayıklamanıza, sıkıştırmanıza, düzenlemenize, dönüştürmeye ve dahili sanal sürücüyle bu dosyaları yazdırmanıza yardımcı olan güçlü bir iso dosyası açma ve dosya sıkıştırma aracıdır. ISO ve BIN dosyaları da dahil olmak üzere hemen hemen tüm CD/DVD/BD dosyalarını açabilir

Vso Downloader Ultimate indir
Full Program İndir
Vso Downloader Ultimate Full İndir v5.0.1.51

Vso Downloader Ultimate Full Türkçe İndir Vso Downloader Ultimate Full programı en çok tercih edilen youtube video indirme programıdır. Bilgisayarınızı yormadan arka planda sessizce çalışan bu yazılımla Youtube, Metacafe, Vimeo ve Dailymotion gibi sitelere bağlandığınızda izlediğiniz videonun altında bulunan “Videoyu indir” butonuna tıklayıp ilgili videoyu indirmeye başlayabilirsiniz. Türkçe dil seçeneği

Any Video Converter Ultimate Türkçe
Full Program İndir
Any Video Converter Ultimate Full Türkçe İndir v6.2.0

Any Video Converter Ultimate Full Türkçe İndir v6.2.0 Any Video Converter Ultimate Full programı bir çok özelliği bulunan video dönüştürme programıdır. 200 üzeri video ve ses dosyası formatlarını desteklemekle beraber görüntü ve kalite kaybından ödün vermeden video dosyanızı yüksek kalitede farklı uzantılara taşıyabilirsiniz. Hangi Video Formatlarını Destekler? AVI, MPG, RMVB,