Adobe Acrobat Pro DC Full 2018 Türkçe İndir

Adobe Acrobat Pro DC Full

Adobe Acrobat Pro Full Türkçe İndir

Adobe Acrobat Pro DC Full programı Adobe tarafından hazırlanan pdf dosyası açma ve düzenleme programıdır. Güçlü araçlara sahip olan bu yazılım sayesinde pdf dosyaları üzerinde yaptığınız çalışmalara büyük kolaylıklar sağlayabilir ve zaman kazanabilirsiniz.

Adobe Acrobat ile pdf dosyalarını kolayca düzenleyebilirsiniz. Sürükle bırak özelliğini kullanarak pdf dosyaları üzerinde bir çok değişiklikler yapabilir ve pdf dosyanızı Word, HTML ve Resim dosyası formatlarına güvenli bir şekilde dönüştürebilirsiniz. İçerisinde bulunan pdf dosyası şifreleme aracını kullanarak gizliliğine önem verdiğiniz dosyalara şifre ekleyerek sizlerden başka kimsenin erişim yapmasını ve kopyalamasını engelleyebilirsiniz.

Adobe Acrobat Pro Özellikleri

# Kolay PDF düzenleme
# PDF dosyası yaratma ve paylaşma
# Form oluşturma ve yönetme
# PDF birleştirme
# PDF dosyası şifreleme

Adobe Acrobat Pro Serial Key

# 1118-1835-4356-4799-5759-8575
# 1118-1226-5882-7999-9164-5637
# 1118-1235-4311-4662-7998-7697
# 1118-1883-3509-9490-8257-3034

Adobe Acrobat Pro DC programını sitemiz üzerinden full versiyon olarak indirerek dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Olası sorunlar için lisans sorunu yaşamanız durumunda yukarıdaki Adobe Acrobat Pro Serial Key kodlarını kullanabilirsiniz. Herhangi bir sorunda konu altında yorum bırakarak destek alabilirsiniz.

İndirme Bağlantıları

Ekrem dedi ki:

Bu gibi büyük dosyaları turbobit indirmek yerine ydisk ve drive linki veren siteler tercih edilecektir. Sitenizin geleceği için bir düşünün.


PcDelisi dedi ki:

Merhabalar, kısa süre içerisinde konulardaki indirme linklerine alternatif bulut depolama servisleri linkleri eklenecektir. Bilgilendirme için teşekkürler.


İlk Yorum Yapan Siz Olun. Yorum Sayısı (2)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nero 7 Premium İndir
Full Program İndir
Nero 7 Premium Full Türkçe İndir v7.11

Nero 7 Premium Full Türkçe İndir v7.11 Nero 7 Premium Full, Türkçe dil seçeneğine sahip kullanımı kolay CD/DVD yazma ve yedek alma programıdır. Nero yazılımlarının arasında en çok tercih edilen Nero 7 Premium sürümü gerek kullanım kolaylığı, gerek çok sayıda pratik özellikleriyle en kararlı versiyon olduğunu söyleyebilirim. Nero programıyla dijital

PowerISO İndir
Full Program İndir
PowerISO Full Türkçe İndir v7.0

PowerISO Full Türkçe İndir v7.0 PowerISO Full programı ISO/BIN resim ve imaj dosyaları oluşturmanıza, ayıklamanıza, sıkıştırmanıza, düzenlemenize, dönüştürmeye ve dahili sanal sürücüyle bu dosyaları yazdırmanıza yardımcı olan güçlü bir iso dosyası açma ve dosya sıkıştırma aracıdır. ISO ve BIN dosyaları da dahil olmak üzere hemen hemen tüm CD/DVD/BD dosyalarını açabilir

Vso Downloader Ultimate indir
Full Program İndir
Vso Downloader Ultimate Full İndir v5.0.1.51

Vso Downloader Ultimate Full Türkçe İndir Vso Downloader Ultimate Full programı en çok tercih edilen youtube video indirme programıdır. Bilgisayarınızı yormadan arka planda sessizce çalışan bu yazılımla Youtube, Metacafe, Vimeo ve Dailymotion gibi sitelere bağlandığınızda izlediğiniz videonun altında bulunan “Videoyu indir” butonuna tıklayıp ilgili videoyu indirmeye başlayabilirsiniz. Türkçe dil seçeneği